5 Haziran 2013 Çarşamba

Ve Dağlar Yankılandı - And the Mountains Echoed / Khaled HosseiniMendillerinizi hazırlayın! Yeni bir Khaled Hosseini kitabı yolda.


Daha önce Uçurtma Avcısı ya da Bin Muhteşem Güneş kitaplarından herhangi birini okuyan çok iyi bilir ki Khaled Hosseini okumak bir başkadır. Alır götürür. İnsana binbir türlü duygu seli patlaması yaşatır. Duygularınıza, hislerinize tecavüz edip, ağır hasarlar bırakır. Tabi böyle konuştuğum için beni yargılamayın. Yalanım yok, ben daha önceki kitaplarının yalancısıyım. =)

Kitap yurt dışında 12 mayısta raflarda yerini aldı. Umarım ki yayınevi en kısa zamanda biz Türk Khaled fanlarını bu kitabı okumaktan daha fazla mahrum bırakmayıp bir an önce kitabı Türkçe'ye kazandırırlar. Kitabın içeriği hakkında biraz bilgi sahibi olmak için Ve Dağlar Yankılandı facebook sayfasından aldığım arka kapak görseline göz atabiliriz.


Düzeltme(29.08.2013): Gözümüz aydın! Kapak görseli ve basım tarihi duyruldu. Maalesef yukarda paylaştığım içerikteki görsel kullanılmayacakmış. Türkiye'de basıma gidilecek olan kapak;Veee sonunda! Kitabımıza kavuşacağımız tarih 13 Eylül 2013 olarak duyruldu. Şimdiden o günü iple çekmeye başladım. =)

Bu yazıyı beğendiniz mi?

Yorum Gönder